Magisterský program Mezinárodní management

Zlepšete své manažerské schopnosti s titulem z Mezinárodního managementu

UNYP je hrdá na to, že nabízí tento špičkový program ve spolupráci s University of Bolton. Tento magisterský titul je navržen tak, aby vám poskytl výhodu na stále globálnějším trhu práce; vybaví vás teoretickými základy pro mezinárodní obchodní kariéru. Pokud jste čerstvý absolvent s ambicemi ještě více a plněji se připravit na globální kariéru v oblasti podnikání a řízení, splní tento program vaše požadavky.

Je tento magisterský program UNYP pro mne to pravé?

Program M.Sc. v Mezinárodním managementu je určen studentům, kteří chtějí manažerskou kariéru, která je zavede do celého světa, nebo budou pracovat v mezinárodních organizacích, působících ve více zemích. Důraz bude kladen na globální rozhodování a úlohu managementu v mezikulturním kontextu. Držitelé této kvalifikace mohou požádat o status Member (MCMI) nebo Fellow (FCMI) v Chartered Management Institute. Přijetí závisí i na jiných, než na kvalifikačních faktorech, například na typu oblasti, za kterou v práci odpovídají. Veškeré podrobnosti jsou k dispozici na http://www.managers.org.uk/

Struktura M.Sc. v programu Mezinárodního managementu

Tento program rozvíjí studentovy intelektuální schopnosti výzkumu, kritiky, syntézy a inovace, které najdou své závěrečné vyjádření v disertační práci. Rozvinete své akademické a odborné dovednosti, které vám umožní nové kariérní příležitosti a další studium. Získáte schopnosti potřebné pro celoživotní vzdělávání a rozvoj na osobní úrovni tak, že budete schopni pracovat samostatně a s originalitou a přispívat byznysu a společnosti jako celku.

Používáme různé metody výuky a učení, které podporují aktivní a inkluzivní účast jednotlivých  tříd, vyhýbáme se možnostem vyloučení a rozvíjíme studijní dovednosti studentů jak v akademických, tak i v pracovních oblastech. Mezi používané metody patři přednášky, workshopy, případové studie, týmová práce ve skupině, prezentace a hostující přednášející.

Naši profesoři zavedou navíc metody, které považují za zvláště vhodné k tomu, aby přispívaly výuce ve specializovaných oblastech. Strategie učení a vyučování pro jednotlivé kurzy je podrobně popsána ve skriptech kurzu, která obdržíte. Výuku zajišťuje vysoce specializovaný tým, který má odborné znalosti v širokém spektru oborů a úzké vazby na obchod a průmysl. University of Bolton má v tomto oboru silné vazby, což jí umožňuje poskytovat velké množství profesionálně akreditovaných kurzů prostřednictvím partnerství, které zahrnuje i partnerství s University of New York v Praze. Více než 30 programů University of Bolton má profesionální akreditaci a odrážejí důraz na potřeby odvětví v obsahu tohoto programu.   

 

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Sledujte nás

Go to top