Magisterský program Mezinárodní management

 

 

Zlepšete své manažerské schopnosti s titulem z Mezinárodního managementu

Jsme hrdí na to, že nabízíme tento špičkový magisterský program ve spolupráci s University of Bolton. Cílem je poskytnout vám výhodu na stále globálnějším trhu práce; studium vás vybaví všeobecnými základy pro mezinárodní obchodní kariéru. Pokud jste čerstvý absolvent bakalářského studia a máte ambice se komplexně připravit na kariéru v oblasti podnikání a řízení obchodu, splní tento program vaše požadavky.

Je tento magisterský program UNYP pro mne to pravé?

Program M.Sc. v Mezinárodním managementu je určen studentům toužícím po manažerské kariéře, která je zavede do celého světa, a kteří chtějí pracovat v mezinárodních organizacích, působících ve různých zemích. Důraz je kladen na globální rozhodování a úlohu managementu v mezikulturním kontextu. S takovou kvalifikací mohou absolventi požádat o status Member (MCMI) nebo Fellow (FCMI) v Chartered Management Institute. Úspěch však nezávisí pouze na kvalifikaci, ale i na jiných faktorech, například na typu pracovních povinností. Veškeré podrobnosti jsou k dispozici na http://www.managers.org.uk/

Struktura programu M.Sc. Mezinárodní management

Tento program rozvíjí vaše schopnosti výzkumu, kritiky, syntézy a inovace, které najdou své závěrečné vyjádření v disertační práci. Rozvinete své akademické a odborné dovednosti, díky nimž získáte nové pracovní i studijní příležitosti, a dovednosti potřebné pro celoživotní vzdělávání a osobní růst tak, že budete schopni pracovat samostatně a spolehlivě, a významně přispějete nejen oblasti obchodu, ale celé společnosti.

Používáme rozmanité výukové metody, které podporují aktivní a inkluzivní přístup ve všech třídách. Naším cílem je zabránit možnosti vyloučení mezi studenty a zdokonalit vaše odborné dovednosti. Výuka probíhá prostřednictvím přednášek, seminářů, případových studií, zahrnuje týmovou práci, prezentace a přednášky hostujících instruktorů.

Metody využívané našimi učiteli jsou obzvláště vhodné pro výuku ve specializovaných oblastech. Strategie výuky pro jednotlivé kurzy je podrobně popsána ve skriptech konkrétních kurzů. Výuku zajišťuje vysoce specializovaný tým, který má odborné znalosti v mnoha různých oblastech a úzké vazby na obchod a průmysl. University of Bolton má v tomto oboru silné vazby, což jí umožňuje poskytovat velké množství profesionálně akreditovaných kurzů prostřednictvím partnerství, které zahrnuje i partnerství s University of New York v Praze. University of Bolton má akreditovaných více než 30 programů, které dokládají rozmanitost odvětví obchodu i samotného studia na UNYP.

 

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Sledujte nás

Go to top