MBA programy na UNYP

 

Učte se od špičkových odborníků během studia MBA

Program MBA v University of New York v Praze je prestižním programem, akreditovaným IACBE; nabízí prestiž americké akreditace, nekompromisní požadavky kladené na špičkový byznys program, a zároveň příležitost pro současné i budoucí lídry jak si zdokonalit své manažerské dovednosti. Program je navržen pro ambiciózní lidi, kteří si přejí ve své společnosti rychle postupovat vzhůru ve své kariéře díky získání nezbytných teoretických i praktických znalostí a stát se těmi nejlepšími výkonnými manažery. Pomáháme také lidem z oblasti obchodu, kteří chtějí přejít do jiného odvětví a pracovat v naprosto novém oboru zaplňovat mezery v jejich znalostech a poskytujeme jim nástroje, které  potřebují, aby v novém oboru vynikli. A konečně učíme odborníky, kteří mají v úmyslu začít s vlastním podnikáním a předstihnout konkurenci, jak provádět průzkum, sestavovat podnikatelské plány, získat kapitál a v reálném prostředí opravdu rozběhnout novou společnost.

Profesoři, kteří vyučují program MBA v UNYP, jsou jednou z hlavních silných stránek toto programu,  mají jak  teoretickou kvalifikaci, tak  i zkušenosti předních představitelů a odborníků v daném odvětví. Učte se od seniorních exekutivních manažerů společností, jako jsou Coca-Cola, British Telecom, Volkswagen, Bell Labs, 3M a mnoho dalších. Získejte prospěch z praktických zkušeností těchto osvědčených předních manažerů v otevřeném a svobodném prostředí. Učte se od nejlepších vysokoškolských profesorů z univerzit, jako jsou Harvard a La Salle, kteří přiletí speciálně na Vaše hodiny. Profesoři UNYP jsou vůdčí osobnosti z mnoha různých oborů a u nás se s Vámi chtějí podělit o své znalosti zajímavým a praktickým způsobem. Využíváme aktuální studie skutečných společností, skutečný průzkum a různé činnosti připravené tak, aby Vám pomohly rychle se rozvíjet. Proč například studovat finanční účetnictví jenom teoreticky u někoho, kdo ve skutečnosti nikdy neřídil globální společnost? V UNYP Vás bude finanční účetnictví učit Claude Varley, bývalý prezident Coca-Cola Bottling, Francie. Poskytneme Vám dovednosti, které potřebujete, abyste kurz MBA v UNYP absolvovali, a okamžitě byli schopni uplatnit to, co jste se naučili, ve Vašem podniku.

 

 

Z tohoto programu si odnesete tři hlavní přínosy:

 • Praktickou a strategickou znalost podnikání;  
 • Kvality vedoucího pracovníka;
 • Získáte kontakty.

Průzkum ukázal, že většina absolventů MBA z UNYP byla povýšena do 8 měsíců od získání titulu. Do 3 let od absolvování studia jsou jejich mzdy o 46 % vyšší než mzdy jejich kolegů bez MBA a mají i kvalitnější život díky tomu, že pracují chytře – nikoli déle. Naši studenti mají přístup k síti našich absolventů MBA, k největší a nejúspěšnější skupině absolventů MBA v České republice. Díky tomu si naši studenti mohou budovat silné osobní i profesionální vazby, které jim pomohou dosáhnout svých životních cílů s pomocí podobně smýšlejících jednotlivců a společností.

EMCC existuje od roku 1992.  Snaží se vytvářet, nastavovat a povznášet očekávání spojená s tou nejlepší praxí v men-toringu, koučování a manage-mentu ku prospěchu globální společnosti.

Kurz MBA v UNYP je 18–měsíční program celoživotního vzdělávání studia o víkendech (dva víkendy měsíčně, lehké občerstvení je zajištěno) a je završen titulem Master of Business Administration (MBA) udělovaným University of New York in Prague. Zúčastníte se základní sady jedenácti kurzů, které Vám poskytnou pevné základy v oblasti mezinárodního obchodu a potom dalších tří kurzů podle Vámi zvolené specializace. Před zahájením programu MBA poskytuje UNYP zdarma workshop před studiem na MBA v zásadách financí, účetnictví, marketingu a řízení, abychom zajistili, že svá studia zahájíte dobře připraveni a na rovnocenné úrovni se svými spolužáky.

UNYP program MBA je akreditován IACBE (International Assembly for Collegiate Business Education) a Českou asociací MBA škol (CAMBAS). IACBE je profesní americkou akreditační komisí, špička v oblasti obchodního vzdělávání a programů zaměřených na specifické výsledky a zárukou konstatní kontroly kvality obchodních programů na UNYPu. University of New York in Prague je akreditována BAC (British Accreditation Council) a zároveň členem CEEMAN. UNYP získal akreditaci EMCC (European Mentoring and Coaching Council) jedné z nejprominentnějších globálních institucí, která zajišťuje a poskytuje institucionální i individuální akreditace pro praci v rámci coachingu a mentoringu. Více o našem MBA kurzu Koučinku a Mentoringu.

 • Obsah kurzu
  • Obchodní analýzy pro efektivní rozhodování
  • Řízení lidí a organizací
  • Finanční zpravy a analýzy
  • Manažerské účetnictví
  • Firemní vedení a sociální legitimita
  • Globální marketing
  • Rozvoj vůdčích schopností
  • Řízení provozu v digitálním věku
  • Strategické řízení
  • Podnikatelské řízení
  • Poradenský projekt
 • Možnosti uplatnění
  • Posun na C- level pozice
  • Kariérní posun na střední nebo vysoké manažerské pozice
  • Seniorní obchodní konzultant
  • Finanční auditor
  • Projektový manažer
  • Start-up podnikatel

Po dokončení všech kurzů studenti plní úlohu interního nebo externího konzultanta a zkoumají obchodní problém s cílem dosáhnout proveditelné řešení identifikovaného problému. Jinými slovy, musí každý student zaujmout praktický a metodický přístup k řešení problémů a prokázat své poznatky, získané během celého programu.

Studenti si mezi svými profesory vyberou svého mentora, který je provede celým pětiměsíčním procesem. Potom budou diskutovat o nápadech na projekt a dohodnou se o jedné z následujících možností: identifikovat systém, který nefunguje, nebo potřebuje redesign; identifikovat problémovou oblast, která potřebuje řešení; nebo vytvořit novou firmu. Záměrem je, aby student mohl  kombinovat práci a studium tak, že identifikuje oblast ve své práci, která buď nefunguje dobře, nebo potřebuje zcela nové řešení. Student pak provádí primární a sekundární výzkum problému; analyzuje svá zjištění a pak je převádí do proveditelného řešení problému. Student se v podstatě stává byznys konzultantem společnosti.

Studenti budou předávat části své práce svým mentorům každý měsíc, aby získali kritickou zpětnou vazbu, která jim pomůže zefektivnit jejich práci a neodchylovat se od cíle. Na konci pěti měsíců si studenti nechají svázat svou práci a předloží ji mentorům k hodnocení.

UNYP nabízí MBA programy se zaměřením na:

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

 

Sledujte nás

Go to top