Veronika Zavřelová

Ph.D., (Lingvistika), Palackého univerzita, Česká republika
M.A., (Filologie), Palackého univerzita, Česká republika
B.A., (Žurnalistika), Palackého univerzita, Česká republika

Dr. Zavřelová je již dlouholetou členkou UNYP, a má rozsáhlé  pedagogické zkušenosti a zkušenosti z výzkumu jak v amerických, tak i českých vzdělávacích systémech.

Dr. Zavřelová získala titul Ph.D. v oboru lingvistiky na Univerzitě Palackého v Olomouci v České republice. Má magisterský titul z anglické a české filologie a bakalářský titul v oboru žurnalistiky, také z této univerzity. Pracovala jak v americkém, tak i v českém vzdělávacím systému. Učila na University of Nebraska a Beloit College ve Wisconsinu, pracovala na výzkumu v Earlham College v Indianě v Richmondu, a také na plný úvazek učila na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, Česká republika, kde působila i jako proděkanka pro mezinárodní vztahy.  

V UNYP vyučuje Dr. Zavřelová v programech komunikace Interpersonal Communication, Communication among Cultures, Sociolinguistics, Organizational Communication a vytvořila specializovaný kurs mediace a řešení sporů. Dr. Zavřelová prezentovala svá pojednání na mnoha mezinárodních konferencích a pravidelně publikuje články v populárním tisku v angličtině i v češtině. Působila také v koordinaci mezinárodních konferencí a poskytovala konzultace v oblasti HR.

Sledujte nás

Go to top