William Pattison

MBA Rochester Institute of Technology, USA
B.A. University of New York in Prague

William je členem fakulty na plný úvazek. Specializuje se na oblasti marketingu, strategického rozvoje podnikání a projektového řízení. William je veterán z 82. vzdušné výsadkové divize americké armády, kde byl seržantem čety a sloužil v Evropě i v USA.

Sedmkrát byl vyznamenán za vynikající vedení a za to, že ve službě konal nad rámec svých povinností. William se přestěhoval do České republiky v roce 2002 a pracoval zde jako obchodní poradce pro společnosti, jako je Eli Lilly Pharmaceuticals a 3M, generoval zisky pomocí rozvoje prodeje a marketingových programů. V roce 2005 začal na plný úvazek pracovat pro firmu 3M jako celostátní Lean Six Sigma Black Belt. Později se stal regionálním projektovým manažerem společnosti 3M Central & Eastern Europe. Specializoval se na změnové řízení a na strategické vedení, dohlížel na modernizaci všech dceřiných společností 3M v CEE, SNS a v oblastech Středního východu. V této pozici působil v zemích, jako je Turecko, Izrael, Rusko, Ukrajina, Švýcarsko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko.

William vyučuje a přednáší jako host v MBA programech na univerzitách a vysokých školách v České republice od roku 2008.

Sledujte nás

Go to top