Vyberte si správný program v oboru Business Administration!


Evropský bakalářský studijní program v Business Administration je v současné době v reakreditaci a nové přihlášky nejsou přijímány. Přihlášky ke studiu budou pozastaveny,
dokud proces reakreditace nebude dokončen.

Pro více informací kontaktujte náš tým přijímacího řízení na emailu admission@unyp.cz

University of New York in Prague nabízí americký a evropský bakalářský titul v oboru Business Administration. Na UNYP máte navíc ojedinělou příležitostí získat oba tituly najednou, jeden ze State University of New York, Empire State University (B.S.) a druhý z UNYP (Bakalář, Bc.). Všechny programy UNYP jsou vyučovány výhradně v angličtině. Pro všechny studijní programy akreditovanými MŠMT budou společně s tradičními papírovými diplomy vydány i digitální ekvivalenty v blockchainovém formátu.

Cíle programů Business Administration:

 • rozšířit základní obchodní znalosti  
 • prohloubit schopnost teoreticky a analyticky uvažovat o současných problémech globální ekonomiky
 • výrazně zlepšit komuničkaní dovednosti v anglickém jazyce
 • používat softwarové aplikace a informační technologie ve výzkumu
 • naučit se pracovat v týmech a v multikulturním prostředí
UNYP Alumni

Monika Hansson Tutter

Management Coach
"The most valuable asset I gained at UNYP was connecting business with education. Studying there gave me insight into the different aspects of business, such as accounting and economics, and gave me exposure to companies that exist in the real world."

Pro více informací rozklikněte nabídku níže:

Studenti amerického bakalářského programu Business Administration mohou po dokončení studia složit českou státní zkoušku. Úspěšní absolventi poté získají dva diplomy, americký diplom ze State University of New York, Empire State University a evropský diplom z UNYP.

Hlavním cílem čtyřletého amerického bakalářského programu Business Administration (Bachelor of Science in Business Administration) na UNYP je pomoci vám k dosažení vysněné kariéry ve světě byznysu a podnikání. Program vám poskytne všeobecný přehled o tématech spojených s řízením podniku. Americký titul uděluje State University of New York, Empire State University a je akreditovaný Middle States Commission on Higher Education, hlavním akreditačním úřadem pro americké vysoké školy a univerzity.

Klademe důraz na mezinárodní aspekty obchodu, které jsou v dnešním obchodním světě klíčové. Díky multikulturnímu prostředí, ve kterém se setkávají vyučující a studenti z více jak 60 zemí světa, je UNYP co se týče poskytnutí mezinárodní perspektivy ve zvláště silné pozici mezi vysokými školami zaměřenými na podnikání. Náš program je jedinečný především díky interaktivnímu a dynamickému stylu výuky. Většina vyučujících má prestižní akademické a bohaté profesní zkušenosti v oborech, které přednášejí. Program Business Admnistration vám poskytne silný základ nejen pro kariéru v obchodní praxi, ale i ve veřejném sektoru nebo na akademické půdě.

Titul: Bachelor of Science (B.S.)

Oblast studia: Business, Management, Economics

Zaměření: Business Administration

Pro více informací o partnerství se State University of New York in Prague, Empire State University, navštivte příslušnou stránku University of New York in Prague. 

Obsah studia:

Bachelor of Science in Business Administration – Curriculum

Bachelor of Science in Business Administration – Study Plan

Tříletý studijní program vede k získání evropského bakalářského titulu Bachelor of Business Administration (Bakalář, Bc.), který uděluje UNYP. Tento program je akreditovaný American International Accreditation Council for Business Education (IACBE) a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.  

Program je koncipován tak, aby poskytl komplexní vzdělání z různých oblastí mezinárodního obchodu (marketing, management, finance, účetnictví, ekonomika a právo). Je vhodný pro absolventy středních škol, kteří chtějí studovat v mezinárodním prostředí. Připraví vás na budoucí kariéru a umoží uplatnit se v oboru, ať už se vydáte jakýmkoliv směrem. Absolventi VOŠ a uchazeči s obdobnou kvalifikací (např. britský HND, nebo americký titul diplomovaného specialisty) mají možnost získat kredity z již absolvovaných kurzů na jiné škole.

Struktura programu odráží požadavky na znalosti a dovednosti na trhu práce; studenti si navíc mohou vybrat ze čtyř různých zaměření:

Obsah studia:

Bakalář Curriculum

Bakalář Studijní plán

 • Management konzultant
 • Risk manažer
 • PR manažer
 • HR manažer
 • Náborový pracovník
 • Events manažer
 • Account manažer
 • Pracovník v reklamě/marketingu
 • Manažer logistiky
 • Analytik
 • Účetní

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X