Business Advisory Board

Správní Rada UNYP se schází dvakrát ročně, aby posoudila dosažený pokrok a budoucí vývoj v rámci univerzitního Business oddělení. Ačkoli všechny aspekty pravidel, postupů a funkcí oddělení jsou pravidelně přezkoumávány Radou, zvláštní pozornost je věnována kontrole kvality osnov bakalářských a magisterských studentských oborů a jejich správě.

 

Rada se skládá z jedenácti významných členů akademické a podnikatelské komunity, každý z nich byl vybrán nebo pozván na základě vynikajícího vzdělání a dovedností v rámci svých oborů. Kromě zastupování klíčových akademických funkcí univerzity je Správní Rada UNYPu zdrojem zkušeností a rad, nabízených výjimečnými podnikavými lidmi, a to jak z české, tak i zahraniční komunity:

Ctirad Lolek

UNYP Advisory Board - Radek Lolek photoPan Lolek je výkonným ředitelem oddělení lidských zdrojů v Komerční bance. Předtím působil jako ředitel oddělení lidských zdrojů v české telekomunikační společnosti 02, s více než dvaceti lety zkušeností v oblasti HR. Díky svým výjimečným znalostem v personálním a talent managementu, plánování HR strategie, vývoji leadershipu, zaměstnaneckých vztahů a interní komunikace, přináší pan Lolek cenný pohled do Správní Rady naší univerzity.

 

Andrea Ferancová Bartoňová

Andrea, zakládající partnerka ESPIRA Investments, má více jak 20 let zkušeností z oblasti financí na rozvíjejících se trzích. Od roku 1995 působila v investiční bance a makléřské společnosti Wood & Company, kde od počátku akcelerovala expanzi byznysu společnosti. Pod jejím vedením navýšili svůj 5% tržní podíl na českém trhu s cennými papíry s celkovým tržním podílem nad 30%, který banka drží dodnes. Andrea mimo jiné zaváděla přístup k elektronickému obchodování v Praze, Varšavě, Budapešti, Vídni, Frankfurtu, Istanbulu a Dubaji. Během svého působení byla  zařazována do žebříčku TOP 25 byznys žen v České republice.

 

Diana Rádl Rogerová

UNYP Advisory Board - Diana Rádl Rogerová photo

Diana Rádl Rogerová pracuje ve společnosti Deloitte od roku 1996. V posledních 12 letech působila jako partnerka v oddělení auditních služeb a současně jako vedoucí pro odvětví nemovitostí ve střední Evropě a pro sektor finančních institucí v České republice. Během více než dvaadvacetileté kariéry ve společnosti Deloitte pracovala pro významné bankovní domy, realitní společnosti, fondy i developery a získala bohaté zkušenosti v auditu, v účetním i finančním výkaznictví, v poradenství v oblasti financování podniků a mnoha dalších oblastech. Od 1. prosince 2016 je Diana Rádl Rogerová řídící partnerkou Deloitte ČR a členkou výkonné rady Deloitte Central Europe. Diana Rádl Rogerová vystudovala VŠE a hovoří španělsky a anglicky.

 

Hadi Salavitabar

UNYP Advisory Board - Hadi Salavitabar photoAkademické zázemí Dr. Salavitabara se soustředí do oblasti ekonomie a financí. Od získání Ph.D. titulu již téměř třicet let působí v akademickém prostředí jako profesor, vedoucí katedry, děkan obchodní školy, a jako děkan a viceprezident pro akademické záležitosti. Dr. Salavitabar je členem správní rady velké banky v USA.

 

Petr Štulc

UNYP Advisory Board - Petr Stulc photoPo práci v akademické sféře v oblasti geofyziky v České akademii věd a na University of Utah se Petr Štulc přesunul jako konzultant nejprve do společnosti McKinsey a následně do ČEZ -- velké evropské energetické společnosti. Zde zastával řady exekutivních pozic souvisejících se strategií a financemi ve skupině ČEZ Prodej a později také jako člen představenstev a dozorčích rad firem skupiny ČEZ v ČR, na Slovensku a v Turecku. Od roku 2019 zastává pozici viceprezidenta pro M&A a business development v Sev.en Energy. Kromě hluboké znalosti energetiky a její transformace má zkušenosti z řady dalších sektorů, z non-profit organizací i z veřejných institucí.

 

Blake Wittman

UNYP Advisory Board - Blake Whittman photoPan Wittman je generální ředitel společnosti GoodCall, průrazné náborové organizace, která se snaží přinést revoluci do oblasti HR a poskytuje skutečně nový, inovativní koncept HR marketingu a budování značky zaměstnavatele. Wittmanova 17-letá kariéra se vyznačuje vášní pro lidi a poslání. Své zkušenosti sbíral napříč širokým spektrem firem - z internetových start-upů až po společnosti Fortune100 jako je Citibank a Philip Morris International.

Sledujte nás

Go to top