Bakalářské programy

Americké bakalářské programy

UNYP ve spolupráci se State University of New York, Empire State College nabízí akreditované čtyřleté bakalářské programy, jež jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce.

Studenti tak mohou získat akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College. Některé programy z této spolupráce umožňují získání dvojího titulu – výše zmíněný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College a jako druhý český akreditovaný bakalářský titul pod záštitou UNYP.

Studenti ze zahraničí a studenti na výměnném pobytu jsou ke studiu srdečně zváni. Studenti na výměnném pobytu mají také možnost převést své, již získané kredity, z absolvovaných kurzů z předešlých studií (pokud jsou v souladu) pro zvolená studia na UNYP.

Se zaměřením na mezinárodní vzdělávání, UNYP nabízí americké bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Evropské bakalářské programy

UNYP nabízí akreditované bakalářské programy, jež jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce. Po jejich absolvování obdrží student český bakalářský titul pod záštitou UNYP. Některé programy nabízí možnost získat dvojí titul – výše zmíněný český bakalářský titul z UNYP a jako druhý akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College.

UNYP rovněž spolupracuje s prestižními zahraničními univerzitami v Evropě a nabízí možnost vzdělávání v rámci akreditovaných studijních programů z těchto institucí.

Studenti ze zahraničí a studenti na výměnném pobytu jsou ke studiu srdečně zváni. Studenti na výměnném pobytu mohou také převádět své, již získané kredity, z absolvovaných kurzů z předešlých studií (pokud jsou v souladu) pro zvolená studia na UNYP.

UNYP nabízí evropské bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Sledujte nás

Go to top