Bakalářské programy

bachelors programs in prague

Americké bakalářské programy

University of New York in Prague ve spolupráci se State University of New York, Empire State College nabízí akreditované čtyřleté bakalářské programy, které jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce.

Studenti tak mohou získat akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College. U většiny bakalářských programů navíc existuje možnost získání dvojího titulu – výše zmíněný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College a druhý český bakalářský titul pod záštitou UNYP.

Se zaměřením na mezinárodní vzdělávání, UNYP nabízí americké bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Evropské bakalářské programy

UNYP nabízí akreditované bakalářské programy vyučované výhradně v anglickém jazyce. Po jejich absolvování obdrží student český bakalářský titul pod záštitou UNYP. Některé programy nabízí možnost získat dvojí titul – výše zmíněný český bakalářský titul z UNYP a druhý americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College.

UNYP také spolupracuje s prestižními zahraničními univerzitami v Evropě a nabízí možnost vzdělávání v rámci jejich akreditovaných studijních programů.

Studenti z výměnných programů a studenti, kteří chtějí změnit univerzitu, jsou na UNYP vítáni. Studenti, kteří chtějí přejít na UNYP z jiné univerzity, mají možnost převést si již získané kredity z předešlých studií (pokud jsou v souladu se zvolenými kurzy na UNYP). Pro více informací prosím kontaktujte admissions@unyp.cz

UNYP nabízí evropské bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Sledujte nás

Go to top