Bakalářské programy

bachelors programs in prague

Americké bakalářské programy

University of New York in Prague ve spolupráci se State University of New York, Empire State College nabízí akreditované čtyřleté bakalářské programy, které jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce.

Studenti tak mohou získat akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College. U většiny bakalářských programů navíc existuje možnost získání dvojího titulu – výše zmíněný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College a druhý český bakalářský titul pod záštitou UNYP.

Zahraniční a přestupující studenti jsou samozřejmě vítání. Neváhejte kontaktovat admissions@unyp.cz s jakýmikoli dotazy. Studentům, kteří by rádi přestoupili, mohou požádat o evaluaci dosavadních výsledků a jednodušše převést kredity. 

Se zaměřením na mezinárodní vzdělávání, UNYP nabízí americké bakalářské studijní programy v těchto oborech:

Specifikace amerických bakalářských programů: 

Podoba amerických titulů udělovaných State University of New York, Empire State College je v některých případech volitelná a může vypadat takto: Bachelor of Arts (B.A.) nebo Bachelor of Science (B.S.). Jednotlivé diplomy jsou pak udělovány v konkrétních zaměřeních. Na Empire State College jsou tato zaměření nazývána "area of study". Každý titul je pak ještě více definován na základě tzv. "concentration/major". Každý program je navržen a zaměřen tak, aby co nejlépe reflektoval specifické studijní cíle a při tom zapadal do oblasti studia, která je spojena s určitou akademickou disciplínou nebo profesní oblastí, která je pak součástí širší oblasti vědění. Vždy jsou však respektovány specifická očekávání i aplikace, které reprezentují historickou perspektivu a vývoj v rámci konktétních oborů. 

Evropské bakalářské programy

UNYP nabízí akreditované bakalářské programy vyučované výhradně v anglickém jazyce. Po jejich absolvování obdrží student český bakalářský titul pod záštitou UNYP. Některé programy nabízí možnost získat dvojí titul – výše zmíněný český bakalářský titul z UNYP a druhý americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College.

UNYP také spolupracuje s prestižními zahraničními univerzitami v Evropě a nabízí možnost vzdělávání v rámci jejich akreditovaných studijních programů.

Studenti z výměnných programů a studenti, kteří chtějí změnit univerzitu, jsou na UNYP vítáni. Studenti, kteří chtějí přejít na UNYP z jiné univerzity, mají možnost převést si již získané kredity z předešlých studií (pokud jsou v souladu se zvolenými kurzy na UNYP). Pro více informací prosím kontaktujte admissions@unyp.cz

UNYP nabízí evropské bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Sledujte nás

Go to top