UNYP Den otevřených dveří

Event Date: 18.04.2024 15:30
Location: Londýnská 41, Praha 2, 120 00 (Registration is required)

University of New York in Prague (UNYP) pořádá ve čtvrtek 18. dubna 2024 pro budoucí studenty a jejich rodiče den otevřených dveří v českém jazyce

Den otevřených dveří poskytuje skvělou příležitost nejen získat informace o studium na UNYP, ale i cenný pohled na život studentů na našem kampusu. 

Po celou dobu trvání bude k dispozici náš tým z Oddělení pro přijímací řízení. Po počáteční prezentaci o naší škole, katedrách a programech budete mít možnost zeptat se na cokoli, především pak na detaily týkající se programů Vašeho zájmu. 


Co můžete od dne otevřených dveří očekávat? 

Ujasníte si Vaši vzdělávací cestu 

Pokud si stále nejste jistí konkrétní specializací, účast na této akci Vám může pomoci v rozhodování, který z programů je pro Vás tou nejlepší volbou. Ujistěte se, že Vám jeden z našich poradců zodpoví všechny Vaše dotazy. Zjistěte, zda je možné se v průběhu studia poohlížet po stáži, která Vám rozšíří obzory a obohatí životopis. 

Nahlédnete i mimo akademickou půdu

Studenti UNYPu se pravidelně podílí na organizaci každoročních akcí, jako jsou TEDxUNYP konference nebo soutěže “ESC research contest”, nebo prezentují své výzkumy na International Student Research konferenci. Jeden z hlavních výhod otevřených dveří je příležitost nasát atmosféru na UNYPu a získat povědomí o podpoře, kterou škola a její studentská rada studentům nabízí ve všech oblastech – od možnosti studia v zahraničí přes sportovní aktivity až po budoucí kariérní rozhodnutí a plány. 

Dozvíte se o ubytovacích možnostech

Dozvíte se více o možnostech ubytování a stravování jak na kampusu, tak i mimo něj. Zjistíte, jak dlouho našim studentům standardně trvá cesta z kolejí na kampus – každodenní cesta do školy je totiž důležitou rutinou.

Přidejte se k nám a zjistěte více o studiu na UNYP!

Pro více informací pište na admissions@unyp.cz.

UNYP Chronicle Newsletter

The e-mail address you provide will be used only to send you the newsletter. Your privacy is important to us.

For more information download our UNYP Brochure.


UNYP logo

Contacts

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


ID no: 25676598
Phone: +420 224 221 261   Skype
Email: unyp@unyp.cz

Back to top
https://www.unyp.cz/events/unyp-den-otevrenych-dveri-2/