Kariérní kancelář

Kariérní kancelář zprostředkovává spolupráci mezi univerzitou, organizacemi, studenty a absolventy a v neposlední řadě i s trhem práce. Kariérní kancelář se snaží pomoci studentům s rozhodnutím, kam kariérně směřovat. Dalším z hlavních úkolů kanceláře je utváření a rozvíjení sítě kontaktů s různými institucemi a organizacemi. 

UNYP se věnuje bývalým studentům i po dokončení jejich studia a poskytuje jim celou řadu kariérních a poradentských služeb zaměřených jak na profesní růst, tak i na kariérní změny.

Stáže a pracovní pozice

Stáže jsou pro organizace dobrou příležitostí, jak z řad úspěšných stážistů získat své  budoucí zaměstnance. Vybraní studenti mohou pro vybranou společnost pracovat několik týdnů nebo měsíců a vyzkoušet si uplatnit svoje teoretické znalosti nabyté během studia na UNYP v praxi.

Zaměstnáváním stážistů se vaše společnost může obohatit o nejnovější teoretické postupy a strategie, zatímco studenti mohou těžit z odborné praxe a zkušeností v oboru.

Nabídky

Pokud byste chtěli využít našich služeb, pošlete nám prosím svou nabídku na stáž nebo pracovní místo (částečný úvazek/plný úvazek) nejlépe v podobě pdf/jpg letáčku v příloze na: careeroffice@unyp.cz 

Nabídka bude následně zveřejněna na naší e-learningové platformě a na dalších univerzitních online platformách jako je Facebook, LikedIn nebo webové stránky. Nabídku můžeme vyvěsit i v prostorách školy na nástěnce.

 

 • Pro studenty

  Poradenství v oblasti kariéry 

  Kariérní kancelář nabízí doplňkovou službu pro všechny studenty UNYP zahrnující kontrolu životopisu, anebo přípravu na pracovní pohovor. Svůj životopis nám můžete zaslat na email: careeroffice@unyp.cz, nebo si sjednat osobní schůzku u nás v kanceláři (Career Office, Londýnská 32).

  Vysvětlíme vám strukturu a pravidla psaní životopisů, upozorníme na případné slabiny a navrhneme tipy, jak životopis zlepšit. Součástí podpory je i konzultace průvodních a motivačních dopisů. Poskytujeme i návody, jak se prezentovat i v případě, že se ucházíte o místo v zahraničí. 

  Stáže

  Stáže jsou příležitostí pro studenty, jak uplatnit teoretické znalosti v praxi a získat zkušenosti, jak fungují obchodní procesy a postupy.

  Na portálu e-learning najdete širokou škálu stáží, které zde pravidelně zveřejňujeme.

  Pracovní nabídky

  UNYP je přední vysoká škola v České republice s výukou v angličtině. Mottem univerzity je Vzdělávání lídrů zítřka, a proto je naším cílem nabídnout motivovaným lidem příležitost k profesnímu rozvoji.

  Ať hledáte zaměstnání na plný nebo částečný úvazek, nabízíme přístup k pracovním nabídkám poskytovaným partnerskými společnostmi UNYP a personálními agenturami. Pracovní nabídky pro studenty a absolventy zveřejňujeme nejen na našem fóru Career Office Forum, ale také prostřednictvím E-learningu, Facebooku, LinkedInu

  Zaregistrujte se na webu UNYP v sekci Career Office section na portálu E-learning, abyste byli informováni o aktualizovaných nabídkách a akcích, které Kariérní kancelář během akademického roku pořádá.

  Firemní prezentace

  Prezentace a přednášky od zástupců různých firem na univerzitě poskytují studentům skvělou příležitost setkat se s potenciálními zaměstnavateli osobně. Mají možnost dozvědět se, jak práce v dané organizaci vypadá a získat přímý kontakt na zaměstnavatele. Ti přicházejí z různých odvětví a profesních oborů a jsou studentům k dispozici, aby s nimi prodiskutovali potenciální kariérní příležitosti a nabídky stáží.

  Kariérní dny

  UNYP věnuje velkou pozornost přípravě svých studentů a absolventů na profesní dráhu. Organizujeme širokou škálu aktivit, včetně Kariérních dnů, které se konají každý rok na jaře. Studenti i organizace se mohou programu účastnit zadarmo.

  Využijte této příležitosti k navázání neformálního kontaktu se zástupci firem. Kariérní dny se konají za účasti předních společností a personálních agentur. Jsou organizovány pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, získat stáž, nebo mají v úmyslu změnit své současné zaměstnání a získat zkušenosti na nové pozici.

  Zúčastněné společnosti mají v rámci Kariérních dnů k dispozici prostor pro své stánky, mohou využít bannery, roll-upy a jiné propagační materiály. Kariérní dny ale především umožňují individuální setkání a konzultace s našimi studenty/absolventy, kteří tak mají možnost ucházet se o stáže na plný nebo částečný úvazek.

  Kromě stánku na veletrhu nabízíme bezplatné využití našeho zázemí k uskutečnění interaktivních firemních prezentací ve formě případové studie nebo workshopu.

  Zároveň zveme i naše absolventy a poskytujeme jim prostor pro prezentaci vlastní profesní dráhy, kterou začali po dokončení studií na UNYP s cílem inspirovat, povzbudit a motivovat naše současné studenty.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Semináře a workshopy 

  Účelem workshopů a seminářů je podpora a pomoc studentům se vstupem na pracovní trh, s výběrem vhodného povolání a propojení UNYP s profesní oblastí.

  Pořádané semináře poskytují studentům instrukce a praktické návody jak napsat a vylepšit životopisy, průvodní a motivační dopisy a zprostředkovávají profesionální rady ohledně žádostí o pracovní pozice nebo stáže.

   

   

 • Pro absolventy

  Poradenství a koučování

  Pokud hledáte nové zaměstnání, rozhodli jste se změnit obor svého povolání, nebo se chcete jen poradit, můžete nás kontaktovat a domluvit si schůzku (osobní, telefonickou).

  Pokud chcete zveřejnit inzerát ohledně stáží, projektů nebo pracovních nabídek, zašlete nám prosím e-mail na careeroffice@unyp.cz. Velmi nás těší, když se na nás obrátí s  podobnými nabídkami i naši absolventi. 

  Pracovní nabídky

  Pokud se chystáte změnit profesi, doporučujeme sledovat platformu E-learning na webu UNYP, kde najdete aktuální nabídky práce.

  Informace o pracovních nabídkách naleznete také na Kariérním fóru (Career Forum) na E-learningu.

  Obchodní partneři a kontakty

  Instituce a organizace z různých oborů a odvětví, ať už v České republice nebo v zahraničí, si UNYP oblíbily a s univerzitou udržují úzké vztahy. Zařadili se tak na seznam aktivních partnerů UNYP.

 • Pro firmy

  Partneři v kariérní oblasti

  UNYP se od svého založení postupně stala vzdělávací institucí na mezinárodní úrovni se zaměřením zejména na ekonomii a obchod.  Za tento úspěch vděčíme naší silné vizi a tvrdé práci, jakož i našim obchodním partnerům, kteří s námi spolupracují.

  Naši firemní partneři oceňují vysokou úroveň kvality vzdělávání, výzkumu a vývoje na UNYP. Rádi bychom vás tímto motivovali, abyste i vy využili této webové platformy a měli tak možnost se stát ještě atraktivnějším zaměstnavatelem! Kariérní kancelář nabízí širokou škálu podpory ve formě příspěvků na webových stránkách UNYP, na sociálních sítích, během vzdělávacích/kariérních akcí a formou PR příležitostí.

  Kariérní dny

  Kariérní dny jsou pořádány za účasti prestižních společností, organizací a personálních agentur působících na českém trhu. Akce je organizována pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, změnit současné zaměstnání nebo získat stáž.

  Stáže a pracovní nabídky

  Pokud máte volnou pracovní nabídku zaměstnání na plný/částečný úvazek nebo pracovní stáž, můžete nám zaslat propagační materiály/inzerát nejlépe ve formátu pdf, jpeg a my je zdarma zveřejníme prostřednictvím našich online a offline komunikačních kanálů.

   

 • Kontakt

  Email: careeroffice@unyp.cz

  Tel.: +420 224 221 261/281

 

Sledujte nás

Go to top