Ponořte se do světa učení na UNYP: Příprava studentů na globální cestu

Na University of New York in Prague jdou akademická snaha a globální expozice ruku v ruce. Angličtina není jen předmět na UNYP – je to médium, které spojuje kultury a budoucnost.

Zvládnutí univerzálního obchodního jazyka:

Na UNYP je angličtina víc než jen kurz – je to úplné ponoření do jazyka. Kromě výuky ve třídě jsou studenti připraveni proplouvat na moři mezinárodní rozmluvy a spojovat se s vrstevníky i profesionály.

Získání globální perspektivy:

UNYP není omezena jen na čtyři stěny učebny. Díky rozmanitým příběhům z celého světa jsou studenti neustále vystaveni výzvám, rozšiřují si obzory a prohlubují své globální porozumění.

Networking:

Networking na UNYP je stejně přirozený jako konverzace. Díky rozmanité studentské komunitě jsou dnešní spojení můstkem k mezinárodním příležitostem zítřka.

Zdokonalování základních globálních měkkých dovedností:

Adaptabilita, kulturní citlivost a efektivní komunikace nejsou na UNYP volitelnými dovednostmi – jsou nedílnou součástí. Studenti tyto schopnosti přirozeně rozvíjejí, což přináší neocenitelné výhody v jakémkoli mezinárodním prostředí.

Příprava na světové výzvy:

Díky své multikulturní atmosféře a důrazu na anglickou komunikaci slouží UNYP jako přípravná půda, která vybavuje studenty, aby se vypořádali se složitostí globálního profesionálního prostředí.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru