5 studijních aplikací, které musí mít každý student

Ve světě založeném na technologiích tradiční pera a papír uvolňují místo digitálním nástrojům, které nabízejí mnohem víc než jen pouhé psaní poznámek. Jako student na přední instituci nesoutěžíte pouze se svými vrstevníky ve třídě, ale s globální komunitou chytrých myslí. K prosperitě v konkurenčním prostředí, jako je UNYP, nestačí píle; potřebujete sílu technologie!

Těchto pět převratných aplikací slibuje, že učení usnadní – a zpříjemní.

📚 1. Flipd: doba studia bez rozptylování

Rozptylují vás nekonečné pingy a upozornění? Flipd je váš rytíř v zářivé zbroji! Tato aplikace vám umožňuje uzamknout rozptýlení a zajistit, že se z celého srdce zavážete ke studiu. S Flipdem nejenom studujete; ponoříte se do poznání.

🌐 2. DailyBean: znalosti šité na míru vám

Simplest Journal je digitální deníková aplikace navržená pro snadné zaznamenávání každodenních aktivit a emocí. Vyznačuje se jednoduchostí a snadným používáním, které uživatelům umožňuje zaznamenávat si své každodenní zážitky pomocí několika klepnutí na mobilní zařízení.

🔍 3. Feyn: Nekomplikovat složité

Děsíte se složitých fyzikálních rovnic nebo složitých matematických problémů? Pozdravuj Feyn. Se svým uživatelsky přívětivým rozhraním Feyn přeměňuje složité na srozumitelné a zajišťuje, že tato obtížná témata pochopíte a uchováte.

🎴 4. Quizlet: nový obrat v době studia

Změňte své studijní sezení pomocí Quizletu. Ať už vytváříte personalizované kartičky nebo se ponoříte do výukových her, Quizlet zajistí, že učení bude poutavé a efektivní. Navíc díky možnosti sdílet materiály je to výhoda pro společné studijní sezení!

🗂 5. Týden: plánujte, sledujte, dosahujte

Každý úspěšný student ví, že tajemství akademického úspěchu spočívá v pečlivém plánování. Intuitivní rozhraní Tweek zajišťuje, že budete vždy na vrcholu své hry. Od správy úkolů po sledování termínů, Tweek vám pomůže.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru