Mezinárodní týden výuky na UNYP: globální akademická výměna

University of New York in Prague (UNYP) hrdě hostila svůj každoroční International Teaching Week, událost, která svedla dohromady profesory z předních institucí z celého světa. Letos jsme měli tu čest přivítat akademiky z Webster College v Rakousku; univerzita ve Valencii; Evropská univerzita Kypr; a IPAG Business School Paris. Hostováním takových akcí podporujeme mezinárodní spolupráci a nabízíme našim studentům rozmanité vzdělávací zkušenosti světové úrovně.

International Teaching Week navržený tak, aby obohatil naše učební osnovy a rozšířil perspektivy našeho studentského sboru. Tato jedinečná iniciativa umožňuje studentům zapojit se do špičkových témat a těžit z odborných znalostí mezinárodních vědců, což dále posiluje globální rozměr jejich vzdělávání.

Naši hostující profesoři poskytli řadu kurzů, z nichž každý se zabýval zásadními problémy a trendy:

Výzvy společenské odpovědnosti firem: Tento kurz prozkoumal vyvíjející se prostředí podnikové etiky a udržitelnosti a zdůraznil zásadní roli, kterou podniky ve společnosti hrají.

Rozvod a jeho dopad na životy dětí: Tento kurz, který se zabývá citlivým, ale významným společenským problémem, zkoumal psychologické a sociální důsledky rozvodu na děti a poskytoval informace o podpoře postižených rodin.

Digitální závislost: Ve věku, kdy digitální zařízení dominují každodennímu životu, se tento kurz ponořil do vzorců a důsledků digitální závislosti a nabídl strategie pro zdravější digitální spotřebu.

Politics of Violence: Tento kurz analyzoval komplexní souhru mezi politikou a násilím, pojednával o různých formách politického násilí a jejich dopadech na společnost.

Od manažera k vůdci: Když se potkávají poziční a osobní vnitřní síla: Tento kurz vedení zdůraznil přechod od manažerských rolí ke skutečnému vedení se zaměřením na kombinaci poziční autority a osobního vlivu.

Zůstaneme stálí v našem poslání poskytovat holistické a globálně informované vzdělávání. Uspořádáním International Teaching Week budeme pokračovat v budování mostů napříč akademickými komunitami po celém světě a připravíme naše studenty, aby se stali přemýšlivými, informovanými a odpovědnými globálními občany.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru