Kniha měsíce Perlego: Globální podnikatelské prostředí od Janet Morrison

Prostřednictvím naší spolupráce s online knihovnou Perlego jsme rádi, že můžeme našim studentům nabídnout jedinečnou příležitost získat přístup k široké škále knih. V rámci tohoto partnerství s potěšením představujeme naši Knihu měsíce „The Global Business Environment“ od Janet Morrison, zdroj, který slibuje, že obohatí vaše vzdělávací zkušenosti.

Práce Janet Morrison je zasvěceným zkoumáním dynamické a komplexní povahy globálního obchodního prostředí. Od svého vydání se stala základní četbou pro studenty, odborníky a kohokoli, kdo se zajímá o síly utvářející naši světovou ekonomiku.

„Výzvou pro podniky v globálním prostředí není pouze reagovat na změny, ale také je předvídat.“

Tato kniha se ponoří do ekonomických, politických, právních a etických úvah, kterými se společnosti musí řídit, když působí přes hranice. Morrison rozděluje složité koncepty do srozumitelných segmentů, čímž se stává přístupným vstupním bodem pro nováčky v tomto tématu a zároveň poskytuje hloubku zkušenějším čtenářům.

Kniha je obohacena o případové studie a příklady, které ilustrují praktické aplikace teoretických konceptů. Pokrývá řadu současných problémů, včetně udržitelnosti, společenské odpovědnosti firem a dopadu digitálních technologií na globální obchod.

„V propojeném světě může mít obchodní rozhodnutí učiněné v jedné zemi dominový efekt po celém světě.“

„Globální podnikatelské prostředí“ vybízí čtenáře, aby kriticky přemýšleli o roli podniků ve společnosti a globální ekonomice. Zpochybňuje představu, že obchodní rozhodnutí jsou pouze o zisku, a zdůrazňuje důležitost etických úvah a dopadu na komunity a životní prostředí.

Zveme vás k prozkoumání „Globálního podnikatelského prostředí“ na webu Perlego. Tato kniha je oknem do pochopení složitosti světa, ve kterém žijeme, a našeho místa v něm. Vážení studenti, kontaktujte naší knihovnu, abychom vám mohli nastavit přístup do Perlega a objevili tak všechny příležitosti, které tam na vás čekají. Nechte se touto knihou inspirovat, abyste se na globální podnikatelské prostředí podívali novou optikou.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru