TEDxUNYP 2022 se konal v sobotu 24. září v UNYP Areně. Bylo nám ctí a potěšením uspořádat a hostit letošní ročník TEDxUNYP. Po úspěchu loňského ročníku TEDxUNYP měl tým TEDxUNYP pocit, že ročník 2022 musí jít ještě dál. Nebylo to snadné, ale náš úžasný tým to zvládl na jedničku!

Mark Anderson, organizátor a držitel licence TEDxUNYP, shrnul průběh akce:

„Téma letošní akce je výsledek našich cest. Je o honbě za pokrokem a změnou, o překonávání stigmat a těžkostí a o dosažení průlomu a objevování. Představujeme TEDxUNYP 2022: Evolution. Doufáme, že každý z vás zažije svou vlastní evoluci – otevření mysli novým myšlenkám a názorům. Vyjděte z ozvěny všedních dnů a připravte se na to, že budete čelit výzvám a že se změníte.“

Pojďme se blíže podívat průběh této akce:

14 řečníků a účinkujících

Letos se sešli řečníci z celého světa – samozřejmě včetně České republiky. TEDxUNYP přivítal lídry z různých oblastí, včetně humanitních věd, NFT, vesmíru, produktivity, kódování, archeologie, neurovědy a dyslexie. Kromě 13 řečníků si TEDxUNYP pozval vynikajícího choreografa a kreativního režiséra Jakuba Dvořáka, který se svou taneční školou Fragments Production prostřednictvím tance na pódiu TEDxUNYP předal poselství míru.

Místo konání a jeviště

Stejně jako loni se TEDxUNYP konal v UNYP Aréně s kapacitou 500 lidí. Pódium se skládalo ze tří velkých LED obrazovek a pódia o rozloze 80 m2, které umožňovalo multimediální prezentace a vystoupení.

Tým a dobrovolníci

Musíme ocenit úžasný tým dobrovolníků UNYP, který celou akci zorganizoval. Základní tým tvořilo 7 lidí, kterým pomáhalo dalších více než 20 dobrovolníků. Jsme hrdí na to, že máme tak aktivní studenty, kteří věnovali TEDxUNYP dva dny svého volného času.

Všechna videa se v současné době zpracovávají a brzy budou k dispozici na oficiálním kanálu TEDx YouTube i na webových stránkách TEDxUNYP.

Mezitím si můžete projít fotografie z TEDxUNYP 2022 zde a podívat se na přednášky z předchozích ročníků TEDxUNYP zde.

Doufáme, že se vám všem tato úžasná akce líbila, a těšíme se na setkání příští rok!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X