The Power of Your Mind: Objevte nový MBA program neuromanagement na UNYP

Odemkněte neomezený potenciál své mysli a proměňte obchodní prostředí pomocí průkopnického programu MBA na University of New York in Prague. Tento program nabízí jedinečnou koncentraci neuromanagement a ponoří se hluboko do spletitosti funkce lidského mozku a mentálních procesů a umožňuje vedoucím pracovníkům využít sílu neurovědy k jedinečnému úspěchu ve světě podnikání.

S tím, jak se svět podnikání stává složitějším a konkurenceschopnějším, je nezbytné, aby vedoucí pracovníci zůstali na špici tím, že přijímají inovativní přístupy. Neuromanagement, špičkový obor, který spojuje neurovědu a management, je disciplína, která nastavuje nový trend a je navržena tak, aby pomohla obchodním lídrům pochopit neurofyziologické základy výkonnosti organizace.

Tím, že se UNYP MBA v neuromanagementu zaměřuje na to, jak se jednotlivci rozhodují a jak se zapojují do sociálního chování, poskytuje vedoucím pracovníkům neocenitelné poznatky a nástroje k podpoře efektivního vedení, rozhodování a spolupráce v jejich organizacích. Bez předchozí znalosti neurovědy je toto soustředění praktické a přístupné profesionálům z různých prostředí.

UNYP MBA v Neuromanagementu nabízí výběr specializovaných kurzů, které vybaví studenty znalostmi a dovednostmi k efektivní aplikaci nástrojů kognitivní neurovědy v obchodním kontextu. Tyto kurzy zahrnují:

Neuroekonomie: Prozkoumejte nervové mechanismy, které jsou základem ekonomického rozhodování, a naučte se, jak optimalizovat volby pro lepší finanční výsledky.

Neuroleadership: Ponořte se do vědy o vedení a zjistěte, jak využít schopnosti svého mozku ke zlepšení týmové dynamiky a produktivity.

Neuromarketing: Odhalte tajemství spotřebitelského chování pochopením psychologických a neurologických procesů, které ovlivňují nákupní rozhodování.

G.R.O.W. to FLOW: Bezproblémový přechod z učebny do zasedací místnosti

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X