UNYP vyčlenila 10,7 milionu korun na finanční pomoc a stipendia

University of New York in Prague chápe, že financování vysokoškolského vzdělávání je pro studenty často náročné, a je odhodlána zpřístupnit akademické příležitosti všem. UNYP nabízí řadu stipendií a nástrojů finanční pomoci, které studentům pomohou dosáhnout jejich vzdělávacích cílů, bez ohledu na jejich finanční možnosti. V akademickém roce 2022/2023 UNYP nabídla finanční pomoc a stipendia v hodnotě 10,7 milionu korun, což je více než dvojnásobek částky uváděné jen před několika lety. UNYP věří, že každý si zaslouží příležitost získat kvalitní vzdělání, a proto nabízíme mnoho stipendijních nástrojů a nástrojů finanční pomoci pro nové a přicházející studenty a také příležitosti finanční pomoci pro naše stávající studenty.

„Víme, že mnoho studentů má zájem o studium na UNYP, a pro některé je tato příležitost snazší než pro jiné, v tomto ohledu se snažíme udělit naším nejlepším studentům a studentům, kteří sportují příležitost získat stipendia, která jim pomohou dosáhnout vzdělání, po kterém skutečně touží,“ uvedl generální ředitel UNYP Sotiris Foutsis. „V loňském roce jsme zahájili ukrajinský stipendijní program pro tři studenty v nouzi a rozhodli jsme se jej rozšířit i na nadcházející přijetí studentů v září 2023. Tento program například pokrývá 100 % poplatků a školného spojeného se studiem UNYP.“

UNYP s hrdostí nabízí následující stipendijní programy:

1. Ukrajinská stipendia: tato stipendia pokrývají 100 % školného pro tři výjimečné ukrajinské studenty, kteří prokázali výjimečnou oddanost svému vzdělání a dosáhli vynikajících akademických úspěchů, s cílem podpořit jejich akademické ambice a usnadnit jejich cestu za úspěchem.

2. Přijímací stipendia za zásluhy: tato vysoce konkurenční stipendia jsou udělována studentům, kteří prokázali vynikající výkon a potenciál s vynikajícími známkami. Přijímací stipendium může pokrýt až 50 %, 30 % nebo 15 % školného, v závislosti na způsobilosti a akademickém úspěchu jednotlivého studenta.

3. Stipendium Barbary Adams Hašek: toto stipendium se uděluje každoročně na počest Barbary Adams Hašek, respektované podnikatelky a filantropky, která se snažila podporovat vysokoškolské vzdělávání na všech úrovních společnosti. Stipendium Barbary Adams Hašek může být uděleno jednomu českému nebo slovenskému studentovi, který by jinak z finančních důvodů nemohl navštěvovat UNYP. Stipendium pokrývá 100 % školného na jeden akademický rok a může být obnoveno až na čtyři roky za předpokladu, že příjemce zachová uspokojivé studijní výsledky a bude nadále splňovat kritéria způsobilosti.

4. Stipendia za sportovní úspěchy: UNYP uznává důležitost sportu pro rozvoj fyzické a duševní pohody studentů. S cílem povzbudit studenty, aby se věnovali sportu, nabízí UNYP sportovní stipendia studentům, kteří prokázali výjimečný sportovní talent. Stipendia pro sportovní úspěchy poskytují slevu na školné až o 20 % a jsou udělována studentům, kteří prokázali vynikající výkon v různých sportech, včetně basketbalu, fotbalu, volejbalu a tenisu.

5. Kromě toho je k dispozici široký výběr dalších stipendií, ocenění a slev na školném pro všechny vysokoškolské a postgraduální programy. Mnoho stipendií je také nabízeno prostřednictvím partnerství UNYP s Českým olympijským týmem a jejich programem Dual Career, Sparta Floorball, Junior Achievement Česká republika, Ekonomická olympiáda Česká republika a mnoho dalších možností finanční pomoci včetně slev za předčasné platby a sociálních stipendií a dokonce i plnou slevu z platby. Všichni absolventi UNYP dostávají stipendijní příležitosti pro pokračování ve studiu v postgraduálních programech UNYP. Chcete-li se dozvědět více, navštivte prosím oficiální stránku UNYP Stipendia a finanční pomoc nebo kontaktujte svého přijímacího poradce.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se finanční pomoci a nebo stipendií, které nejsou zahrnuty na stránce UNYP Stipendia a finanční pomoc, neváhejte nás kontaktovat přímo na adrese admissions@unyp.cz.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru