University of New York in Prague uzavírá partnerství s Dublin Business School a do Prahy přináší nové magisterské programy

UNYP potvrzuje novou dohodu s Dublin Business School (DBS), jejímž výsledkem bude nabídka nových magisterských oborů. Jde o výsledek kontinuální snahy rozšiřovat nabídku mezinárodních oborů v ČR a v rámci UNYP komunity. Všechny programy budou schváleny státní nezávislou agenturou Quality and Qualifications Ireland (QQI) a českým Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Na UNYPu se podařilo úspěšně vytvořit ucelené portfolio bakalářských programů. Jsme hrdí na to, že našim studentům přinášíme to nejkvalitnější vzdělání skrze prestižní partnerské instituce z celého světa. Naše dlouhodobé partnerství se State University of New York, Empire State College zprostředkovává našim studentům velmi cenné americké vzdělání už více než 20 let. I proto jsme nadšení, že se povedlo na český trh přivézt nového váženého univerzitního partnera. Na novém magisterském programu stále pracujeme, ale už teď mohu říci, že bude nabízet vysoce žádané dovednosti, které odrážejí poptávku a rostoucí nároky pracovního trhu,” prozrazuje Sotiris Foutsis, generální manažer University of New York in Prague. 

Andrew Conlan-Trant, prezident DBS, ke spuštění spolupráce dodává: “Jde o vskutku vzrušující počin jak pro Dublin Business School tak i pro UNYP, který jen podtrhuje závazek budovat značku DBS na mezinárodní úrovni a zároveň podporovat vysokoškolské vzdělání i za hranicemi Irska. DBS je globální institucí s absolventy z více než 80 zemí světa. Z hlediska našich strategických cílů nám partnerství s UNYP umožňuje budovat silný mezinárodní charakter, na kterém chceme stavět mezinárodní přesah a reputaci naší školy. Velmi se těšíme na vytváření dalších podobných partnerství, jako je zrovna tato ohlášena dnes v České republice.” 

UNYP

University of New York in Prague je přední soukromou anglickojazyčnou vysokou školou v ČR. Od roku 1999 je partnerem State University of New York, Empire State College v poskytování amerických studijních oborů studentům v srdci Evropy, Praze. Na UNYPu studuje více než 800 studentů z více než 75 zemí světa, přičemž nabízí jak tříleté české bakalářské programy, tak i čtyřleté americké obory vyučované výhradně v angličtině. V portfoliu má UNYP také rozmanité magisterské obory a jedny z nejlepších MBA oborů v Praze.

DBS

Dublin Business School je s devíti tisíci studenty v současné době největší nezávislou vysokoškolskou institucí v Irsku, přičemž nabízí rozsáhlý výběr prezenčních i distančních bakalářských, magisterských, večerních a dalších studijních programů. Dohromady má v portfoliu přes 100 akreditovaných programů napříč všemi úrovněmi. V Dublinu na DBS momentálně studuje okolo tří tisíc mezinárodních studentů z více než 70 zemí světa. 

Downloads

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Šipka nahoru Zpět nahoru