UNYP získává členství v EFMD

UNYP s radosti oznamuje, že jsme dosáhli plného členství v Evropské nadaci pro rozvoj managementu (EFMD). EFMD je celosvětově uznávány akreditační orgán pro obchodní školy a programy. Plné členství UNYP je prvním krokem k akreditaci touto prestižní institucí.

EFMD poskytuje svým členům širokou škálu vzdělávacích programů, networkingu a služeb profesního rozvoje. EFMD provozuje networking a aktivity určené pro děkany, vysokoškolské, magisterské a doktorandské vzdělávání v oblastech, které zahrnují vnější vztahy, kariérní služby, výzkum, podnikání a manažerské vzdělávání v Africe, na Středním východě, v Asii a Americe. EFMD také pořádá poradenské a webové semináře, týkajících se klíčových problémů pro školy, virtuální veletrhy a veletrh pracovních příležitostí pro doktorandy v oboru podnikání a managementu, jakož i poskytování přístupu k publikacím, mezinárodním projektům, různým akreditačním a certifikačním systémům a cenám za doktorský výzkum.

Sotiris Karagiannis, ředitel na UNYP, komentuje:

„UNYP je nyní členem jedné z největších sítí univerzit po celém světě. Členské instituce EFMD splňují vysoké standardy kvality a vyznačují se akademickou excelencí a oddaností svým studentům, vyučujícím a zaměstnancům. Toto je první, krok k žádosti o akreditaci UNYP MBA institucí EFMD, což je náš hlavní program za posledních 20 let.“

Toto členství je výsledkem naší neustálé snahy o udržení nejvyšší úrovně obchodního vzdělání na UNYP a skutečně jedinečného programu MBA, který přináší hmatatelnou hodnotu od prvního dne. Program MBA UNYP také nabízí budoucí uplatnění studentům tím, že poskytuje koncentrace v oblasti managementu, podnikání, financí, marketingu a globálních obchodních služeb. Tento program je jediný svého druhu, protože také nabízí nevídaný přístup nazvaný „G.R.O.W to Flow“, který pomáhá studentům implementovat naučené teorie ze školy na pracovišti v reálném čase, prostřednictvím cíleného individuálního koučovacího programu dle potřeb každého studenta.

Sledujte nás

Go to top